Moja historia utraty 19 kg bez diety i ciężkich ćwiczeń

Moja historia utraty 19 kg bez diety i ciężkich ćwiczeń

Nadwaga jest przeszkodą na drodze do sukcesu! Osobiście się o tym przekonałam i dlatego dziś chcę się z Tobą podzielić przystępną metodą, która pozwoli Ci schudnąć w zaledwie 3-4 tygodnie bez żadnego wysiłku. Oto jak ja to zrobiłem…

 

Witam wszystkich! Mam na imię Yoli, mam 29 lat i chcę Wam opowiedzieć moją historię. Około 2 miesiące temu postanowiłam zmienić swoje życie i dziś schudłam już około 19-20 kg. Nie stosowałam żadnej diety i praktycznie żadnych ćwiczeń fizycznych!

To jestem ja teraz i na tym zdjęciu moja waga wynosi 52 kilogramy.

 

Wcześniej byłam taka jak teraz i moja waga wynosiła 73 kilogramy.

Widać różnicę.

Taka byłam: otyła i samotna

Nigdy nie przejmowałam się zbytnio swoją wagą, przynajmniej do czasu, gdy miałam około 20 lat.... Oczywiście wiedziała, że mam nadwagę.

Jednak moja waga nie była dla mnie problemem aż do dnia, w którym zdałam sobie sprawę z czegoś bardzo ważnego... chłopcy nie zwracali na mnie najmniejszej uwagi.

 

Zaczęłam to zauważać, gdy np. szłam ulicą z moją przyjaciółką, a chłopcy podchodzili do niej, a do mnie nie... Nawet nie patrzyli na mnie i to mnie frustrowało. Nawet jeśli się do nich uśmiechałam lub robiłam oczy...nadal byłam otyła i nikt nie chciał takiej dziewczyny.

Aż pewnego dnia przydarzyło mi się coś, co zmieniło wszystko i postanowiłam, że dość tego... muszę coś zrobić ze swoją otyłością!

I właśnie dlatego mężczyźni uciekają od pulchnych dziewczyn!

 

Pewnego dnia zostałam zaproszona na urodziny koleżanki z pracy. Przyjęcie odbywało się w kawiarni. Byli tam inni koledzy z pracy i kilku znajomych, których nie znałam. Był tam jeden chłopak, którego bardzo lubiłam. Miał na imię Felipe i był jednym z jej przyjaciół z dzieciństwa.

 

Ale on w ogóle na mnie nie patrzył. Ja, mimo że byłam pyzata, nie uważałam się za brzydką i dlatego postanowiłam do niego podejść, gdy wszyscy wyszli na papierosa.

 

Zaczęliśmy rozmawiać. Było już trochę późno. Gdy nagle powiedział do mnie: Twoje dzieci pewnie czekają na ciebie w domu, prawda? Na co ja odpowiedziałem: Jakie dzieci? Nie mam dzieci i jeszcze nie chcę mieć.

 

W twoim wieku chyba trzeba myśleć o dzieciach, prawda? - pyta.

Ja: Zaraz, zaraz, ile ja mam według ciebie lat?

On: No cóż, nie jest grzecznie pytać kobiety ile mają lat, ale powiedziałbym, że około 36, może 37? a może 39?

 

A ja mam 29!!! Prawie dostałam ataku, gdy to powiedział. Wybiegłam stamtąd ze łzami w oczach.

O tym chłopaku, Felipe, opowiem jeszcze później, bo ta historia ma swój ciąg dalszy?

Po tym zdarzeniu, czytając w internecie, znalazłam artykuł o badaniu dotyczącym wieku kobiet i ich wyglądu. Chodziło o eksperyment, w którym kilku mężczyzn zostało poproszonych o określenie wieku niektórych kobiet tylko na podstawie ich zdjęć. Mężczyźni nie wiedzieli, że wszystkie kobiety na zdjęciach były w tym samym wieku. Jednak w badaniu ustalono, że te kobiety, które miały nadwagę lub otyłość, wyglądały na znacznie starsze niż ich rzeczywisty wiek, podczas gdy te kobiety, które miały szczupłą i smukłą sylwetkę, wydawały się być młodsze niż były.

Wyniki te pokazały, że kobiety z nadwagą, w oczach mężczyzn (1700 uczestników) wyglądają wizualnie na starsze średnio o 5 do 7 lat. Jednocześnie uczestnicy zauważyli, że szczupłe kobiety wyglądają na co najmniej 5 lat młodsze niż ich rzeczywisty wiek. Wreszcie, eksperyment ten odpowiedział na pytanie, dlaczego ponad 85% mężczyzn woli szczupłe i smukłe kobiety od kobiet pyzatych. Większość z nich wyjaśniła, że woli mieć romanse z młodymi, szczupłymi dziewczynami, ponieważ są one znacznie bardziej atrakcyjne niż pyzate dziewczyny. Smutne, ale taka jest prawda.

Wtedy zrozumiałam, dlaczego Filip myślał, że jestem o wiele starsza. To moja nadwaga spowodowała to zamieszanie!

 

Decyzja zapadła: schudnę! Ale jak to zrobić?

Po tym wszystkim, co się wydarzyło, byłam w końcu zdecydowana schudnąć, oczywiście! Nie wiedziałam jednak, od czego zacząć.

 

Najpierw zaczęłam stosować dietę low-carb przez 2 tygodnie. Trochę schudłam, ale potem znowu nastąpił nawrót choroby. Znowu zaczęłam jeść bez umiaru i odzyskałam całą wagę, którą straciłam plus kilka dodatkowych kilogramów.

W zasadzie nie jestem osobą bardzo wysportowaną, ponieważ od dzieciństwa cierpię na nadciśnienie. I w ogóle, nie każdy lubi sport, a ja należę do tych osób.

 

Zaczęłam więc szukać sposobu na schudnięcie bez ścisłej diety i bez dużej ilości ćwiczeń fizycznych.

Idealne narzędzie do odchudzania!

Znalazłam!!!

O kapsułkach Nutralistick usłyszałam po raz pierwszy na jednym z kobiecych forów internetowych, ale nie zwróciłam na nie większej uwagi. Już kiedyś próbowałam tabletek odchudzających i nie uzyskałam żadnych rezultatów, a jedynie uczulenie i skutki uboczne, które wpłynęły nawet na moje ciśnienie krwi. Zrobiłam jednak badania na temat ich składu i przeczytałam opinie innych osób, po czym postanowiłam spróbować. Wiele dziewczyn również twierdziło, że są one bardzo skuteczne. Szczególnie ten produkt ma w sobie tylko naturalne ekstrakty. Jest całkowicie organiczny, nie uzależnia i nie jest szkodliwy

 

To, co mnie zastanowiło w tym produkcie, to niezwykła kompozycja ekstraktów: liście karczocha, owoce ananasa, liście rozmarynu, korzenie imbiru, kwiaty hibiskusa, liście zielonej herbaty, nasiona kozieradki. Unikalna autorska technologia TM Yvonika pozwala uzyskać frakcje roślin leczniczych o maksymalnym działaniu biologicznym. Kapsułki zawierają stężenie ekstraktów niezbędne do skutecznej utraty wagi. Nigdy wcześniej nie czytałam o tak skutecznym produkcie, więc postanowiłam spróbować.

Czy to zadziała, czy nie? - Muszę spróbować!!!

I tak oto w końcu je kupiłam! I uwierzcie mi, że nie żałuję ani trochę! Nie wiem czy u każdego się sprawdzą, ale u mnie zdziałały cuda. Wystarczyło, że brałam 2 kapsułki dwa razy dziennie. Każdego dnia widziałam zmiany w moim ciele!

 

W ciągu 2 miesięcy straciłam łącznie prawie 20 kg! Odpowiada to 10 kg w 2,5 tygodnia, co oznacza, że utrata wagi była umiarkowana. Nie miałam obwisłej skóry ani zmniejszenia piersi, na które skarży się wiele kobiet przy szybkim odchudzaniu. Na przykład 10 kg w jeden tydzień.

 

Jednocześnie nie zmieniłam w ogóle swojego stylu życia. Oczywiście starałam się nie podjadać na noc, ale nie zaprzeczę, że zdarzało mi się to. Jednak nie miało to wpływu na moje wyniki w ogóle. Starałam się więcej spacerować, ale nie chodziłam na siłownię, nie uprawiałam joggingu ani nie kręciłam obręczy.Okazuje się więc, że dzięki kapsułkom Nutralistick można schudnąć bez takich ćwiczeń. Chociaż uważam, że gdybym ćwiczyła, to mogłabym schudnąć szybciej. Ale teraz to już nie ma znaczenia. Bardzo się cieszę, że uzyskałam taki wynik!

 

A teraz najlepsza część!

Wyszłam za mąż!!!!

Jestem teraz panią Felipe Ricci, pamiętacie go? Pamiętasz tego faceta, którego poznałam na urodzinach mojej przyjaciółki? No tak... ten Felipe! Ten, który myślał, że jest już panią z dziećmi.

 

W każdym razie okazało się, że spotkaliśmy się ponownie, a ja już wtedy byłam chuda, bo piłam Nutralistick. Byłam piękna, do tego stopnia, że tym razem to on do mnie podszedł. Na początku mnie nie poznał, ale wzięłam się za przypominanie mu kim jestem i o tym incydencie. O mało nie padł martwy ze zdziwienia! Trzeba było widzieć jego minę! hahaha

 

Prawda jest taka, że najlepszą rzeczą w odchudzaniu jest możliwość cieszenia się tym, jak wszyscy na ciebie patrzą, nawet twoi przyjaciele, którzy zawsze pytają: co się z tobą stało? jak schudłaś tak bardzo? zakochałaś się?Wspaniale jest zobaczyć, jak wszyscy mężczyźni patrzą na ciebie, gdy chodzisz tak szczupły i trim!

 

Przecież mężczyźni zakochują się w Tobie z powodu Twoich oczu!!! A podwójny podbródek, wałeczki tłuszczu na biodrach czy wybrzuszony brzuch to nie jest dokładnie to, czego szukają. Jestem w stanie zrozumieć w tym mężczyzn.

Dziewczyny, nie słuchajcie tych psychologów, którzy mówią Wam tylko: ...no jesteś gruba, to co, jest ok. Po prostu pokochajcie swoje ciało i będziecie szczęśliwe.... czyste kłamstwo!!! Tak, oczywiście. Przekonujesz samą siebie, że jesteś piękna taka, jaka jesteś.... ale jak to pokazać facetom? Przecież nie da się ukryć tłuszczu!

Zurück zum Blog

Hinterlasse einen Kommentar

Bitte beachte, dass Kommentare vor der Veröffentlichung freigegeben werden müssen.